Podziel się:

Otulacz SIO / Nieprzemakalna Osłonka GroVia Hybrid, Napy, OneSize, GROVIA

68,80 
Wybierz Kolor / Wzór:
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU ZOSTANIE POTWIERDZONA PRZEZ OBSŁUGĘ SKLEPU.

Superchłonna, prosta w użyciu nieprzemakalna osłonka / pieluszka hybryda typu AI2/ SIO (zepnij w jedno) do stosowania z wkładami wielorazowymi lub jednorazowymi, zapinana na wygodne napy. W połączeniu  z wkładami GroVia Hybrid to chłonna, zgrabna pieluszka najnowszej generacji typu AI2/SIO idealna dla dzieci na cały okres pieluszkowania. W ciągu dnia możesz jedynie wymieniać same wkłady, dlatego to doskonałe rozwiązanie pozwala zminimalizować zużycie pieluch, jak i kosztów.

Wewnątrz osłonki znajdują się napy do wpięcia wkładów, jednak nie uniemożliwiają one stosowania innych wkładów. Strona zewnętrzna wykonana jest z wodoodpornego i biodegradowalnego poliestru TPU. Strona wewnętrzna natomiast to miękka siateczka, dająca w kontakcie ze skórą rewelacyjne uczucie suchości.

 

Pranie otulaczy

Wyjmij wkład z otulacza. Po wypraniu otulacz rozwieś do wyschnięcia. Nie zaleca się suszenia w suszarce bębnowej, gdyż działanie wysokiej temperatury może szkodliwie wpływać na materiał. Nie stosuj wybielaczy, ani płynów zmiękczających.

 

Pranie wkładów

Zabrudzone wkłady włóż do suchego wiaderka, bez konieczności ich wcześniejszego namaczania. Pierz co 2 dni w ciepłej wodzie wraz z detergentem. Nie używaj wybielaczy, ani płynów zmiękczających. Można suszyć w suszarce.

 

SPEECYFIKACJA SYSTEMU GROVIA HYBRID (OSŁONKA GROVIA + WKŁADY SOAKER GROVIA)

Typ pieluszki:  zepnij w jedno (SIO - Snap In One) / hybryda (do stosowania z wkładami wielo- i jednorazowymi)/ wszystko w dwóch (AI2 - All in Two)

Wymaga nieprzemakalnej osłonki (otulacza)?: produkt sam w sobie jest osłonką

Rozmiar: one size: 3,5-15kg, regulacja rozmiaru za pomocą napów z przodu pieluszki 

Na dzień/na noc?: uniwersalna, niezawodna na noc po włożeniu dodatkowych wkładw chłonnych (patrz: akcesoria pieluszkowe)

Rodzaj zapięcia: napy

Materiał: osłonka - poliester, nieprzemakalna i oddychająca warstwa PUL

Wkłady: brak w zestawie - dostępne osobno:  wkłady chłonne z organicznej bawełny OrganicCotton GroVia LUB konopno-bawełniane StayDry GroVia zszyte razem, jeden duży profilowany, drugi mniejszy nieprofilowany. Wkłady przypinane są do osłonki na 2 napy, dodatkowo wkłady mają ściągacze przy nóżkach i warstwę PUL; wkład  konopno-bawełniany dodatkowo pokryty warstwą mikropolarku dającego idealne uczucie suchości.

Dodatkowa ochrona /gumki przy nóżkach?: podwójne w parze z wkładami GroVia


Chłonność: wysoka  (wkłady nabierają pełnej chłonności po 10 praniach)

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Krój/dopasowanie: bardzo zgrabna 

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Komfort:  bardzo wygodna

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Łatwość użycia: bardzo łatwa

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Czas schnięcia: osłonka - bardzo szybki (niemal sucha po wypraniu), wkłady - średni

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Pranie/suszenie: temp. 40-60 st. C. Wkłady należy wyprać 3-5 razy przed pierwszym użyciem. 

 

Pieluszka jest bardzo zgrabna w kroku, a  jednoczesnie bardzo chłonna, ale co najistotniejsze - można w nią wpiąć wkłady wielorazowe lub jednorazowe w 100% biodegradowalne! Jest to więc oszczędność w wydatkach na eko jednorazówki - bio-wkład jest tańszy. Super rozwiązanie przy minimalnej ilości śmieci - idealna w czasie podróży lub choroby dziecka. Ekonomiczność pieluszki polega jednak głównie na wspomnianej wcześniej możliwości wymiany mokrego wkładu wielorazowego Soaker GroVia (organicznego bawełnianego, konopno-bawełnianego lub mikrofibrowego) na świeży (mniej prania). Na jedną pieluszko-osłonkę należy liczyć ok. 2-4 wkłady. Dodatkowo to pieluszka typu one size - na cały okres pieluszkowy. 

 

 

 

Budowa pieluszki/Sposób użycia

  

 

 

 

 

 

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii