Podziel się:
Otulacz Wełniany Mini One Size V3, Merino, Rzepy, PUPPI
82,80  92,00 
cena obniżona: promocja cenowa - MEGA PROMOCJA - WSZYSTKO -10%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Otulacze MOS - Mini One Size to propozycja dla wszystkich, którzy mają bardzo drobne dzieci i dla wszystkich, którzy nie uznają rozmiaru uniwersalnego i chcą, aby pieluszka była jak najlepiej dopasowana do aktualnej wagi dziecka. 

Rozmiar: 3,5 do 8,5 kg.

Materiał: Otulacz uszyty jest z dwóch warstw flaneli wełnianej - 100% wełna merynosów

Otulacze można stosować z dowolnymi wkładami chłonnymi, pieluszkami tetrowymi lub flanelowymi i prefoldami. 

Do otulaczy w rozmiarze Mini One Size polecamy: bambusowy wkład noworodkowy, anatomiczny wkład Kizi Mizi Newborn, wkład konopny " Bliskość Natury".

Struktura wełny oraz zawartość w niej lanoliny sprawia, że otulacz świetnie trzyma wilgoć, utrzymując ją wewnątrz pieluszki. Ponadto jest to tkanina oddychająca, pozwalająca na odpowiednią cyrkulację powietrza, minimalizując tym samym ryzyko odparzeń. Fantastyczną cechą wełny jest także to, że tworzy ona środowisko nieprzyjazne rozwojowi bakterii. Zawarta w jej włóknach lanolina rozkłada mocz na sole i wodę, która jest z łatwością odparowywana, podczas gdy po użyciu odwieszamy otulacz do wietrzenia. To właśnie dzięki temu otulacze wełniane pierzemy znacznie rzadziej niż te wykonane z tkanin syntetycznych. Kiedy otulacz całkowicie wyschnie, nadal będzie miał neutralny zapach, co świadczy o tym, że jest czyściutki i bez problemu można użyć go ponownie. Otulacz wystarczy wyprać nawet raz na kilka tygodni.

Instrukcja prania:

- prać ręcznie w środkach przeznaczonych do prania wełny,
- nie moczyć powyżej 4-5 godzin,
- w razie konieczności usunięcia trudniejszych zabrudzeń najlepiej zastosować odpowiedni do wełny odplamiacz, w razie konieczności potarcia, należy wykonywać je delikatnie, lepiej użyć własnych rąk niż trzeć tkaniną o tkaninę.

Wyprodukowano w Polsce.

Zapraszamy do oglądanięcia filmiku :)

Opis produktu zastrzeżony.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii