Podziel się:
Otulacz Welniany SIO V3 One Size - Pastel Mood, Merino, Napy, PUPPI
109,90 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

 

Oddychający otulacz pieluszkowy uszyty z dwóch warstw przyjemnej w dotyku wełny merynosów, zapinany na ozdobne, kolorowe napki lub na rzepy.

Otulacz wełniany SIO posiada wewnątrz dwa napy, do których możemy przypiąć wkład SIO. Otulacz SIO Puppi można używać zarówno ze zwykłymi wkładami chłonnymi jak i tymi z systemu SIO.

Struktura wełny oraz zawartość w niej lanoliny sprawia, że otulacz rewelacyjnie trzyma wilgoć wewnątrz pieluszki. Jest to tkanina oddychająca, która umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza, minimalizując przy tym ryzyko odparzeń. Wełna zapewnia utrzymanie prawidłowej temperatury skóry, dlatego świetnie nadaje się zarówno na zimę, jak i na lato. 

Fantastyczną cechą wełny jest również to, że tworzy środowisko nieprzyjazne dla rozwoju bakterii. Zawarta we włóknach lanolina rozkłada mocz na sole i wodę, która jest z łatwością odparowywana. To właśnie dlatego otulacze wełniane mogą być prane znacznie rzadziej, niż te wykonane z tkanin syntetycznych. Jeśli nie ma większego zabrudzenia otulacz rozwieś do wywietrzenia, a po całkowitym wyschnięciu możesz użyć go ponownie, gdyż nadal będzie miał neutralny zapach, co świadczy o tym, że jest czyściutki :) Otulacz wystarczy wyprać raz na dwa-trzy tygodnie.

Otulacz idealnie sprawdza się na cały okres pieluszkowania -  dopasowuje się zarówno do noworodków, jak i starszych brzdąców. Ozdobne przeszycia i kolorowe napki dodają pieluszce niepowtarzalnego uroku.

Otulacz świetnie sprawdza się w połączeniu z dowolnymi wkładami chłonnymi, pieluszkami tetrowymi lub flanelowymi i prefoldami.

 

Instrukcja prania:

- prać ręcznie (najlepiej w środkach do prania wełny),

- tempratura prania i płukania powinna być jak najbardziej zbliżona (na programie "wełna" pranie odbywa się zwykle w temp. 30 stopni, a płukanie w zimnej wodzie),

- nie moczyć pow. 5 godzin,

- w przypadku większych zabrudzeń użyć odplamiacza do wełny. W razie konieczności potarcia należy wykonywać je bardzo delikatnie (lepiej użyć własnych palców, niż trzeć tkaniną o tkaninę),

- lanolinować w przegotowanej wodzie,

- nie używać mydła do prania.

 

 

Materiał: 100% wełna merynosów

Rozmiar: onesize (4-14 kg)

Zapraszamy do oglądnięcia filmiku!

Opis produktu zastrzeżony.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii