Podziel się:

Papierki Jednorazowe / Biodegradowalne Bibułki do pieluszek wielorazowych DISANA 100szt.

22,35 
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Ekologiczne, jednorazowe bibułki kukurydziane to niezawodna ochrona pieluszki przed zabrudzeniem! Gwarantują znakomity przepływ wilgoci do wnętrza pieluchy, zatrzymując jednocześnie grubsze nieczystości. Dzięki nim skóra Waszego brzdąca będzie suchsza i zdrowsza :)

To niezwykle praktyczne i wygodne rozwiązanie dla każdej mamy - papierek ogranicza zabrudzenie pieluszki, dzięki czemu łatwiej ją wyprać. 

Papierki mogą być użyte ponownie jeśli zostały zabrudzone tylko moczem. Nadają się do prania nawet do 3 razy!

Bibułki Disana to wg nas najlepsze papierki do pieluszek wielorazowych. Papierki przepuszczają ciecz zatrzymując jednocześnie zabrudzenia stałe, przez co pomogą utrzymywać pieluszki w czystości. Krótko mówiąc ich zadaniem jest wyłapać kupkę dziecka, aby nie pobrudziła pieluszki. Unikniesz w ten sposób czyszczenia pieluszki przed praniem. Przewijanie dziecka stanie się dużo prostsze i przyjemniejsze ;)

Co wyróżnia bibułki Disana? Przy produkcji nie wykorzystuje się żadnych szkodliwych substancji chemicznych. Papierki są dzięki temu bezpieczne dla dziecka. Papierki Disana są w 100% biodegradowalne. Wykonane są w 100% z celulozy czyli masy drzewnej dzięki czemu są one bardzo odporne na rozdarcia! Są zdecydowanie mocniejsze i grubsze niż inne papierki do pieluszek. Jeśli zdarzy się, że zostały tylko zmoczone, spokojnie możesz je wyprać w pralce i to kilka razy! Sprawdziliśmy to osobiście.

Przez to, że są tak grube sprawdzają się przy wyłapywaniu mlecznych kupek noworodka. Pasują do wszystkich rodzajów pieluszek wielorazowych. Są przyjazne dla skóry dziecka, bo nie całkowicie przepuszczając powietrze nie dają uczucia pocenia się pupy. W dotyku papierki Disana można porównać do cienkich ręczników papierowych.

W kryzysowych sytuacjach sprawdzają się jako myjki namoczone wodą lub papier toaletowy (dla starszych dzieci i dorosłych)

Sposób użycia:
Papierek połóż na pieluszce wielorazowej tuż przy pupie dziecka, na wkładzie chłonnym. Zabrudzony kupą dziecka papierek możesz wyrzucić do kosza lub do toalety, a wkład prosto do wiaderka na pieluchy.

Przy mniejszych dzieciach bibułkę możesz przeciąć na pół, ale nie składaj jej, gdyż może to utrudnić przepuszczanie wilgoci!

Jedno opakowanie/rolka zawiera aż 100 papierków o wymiarach 36x16 cm każdy!

 

Opis produktu zastrzeżony.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii