PIELUSZKI WIELORAZOWE

Oferujemy szeroki wybór naturalnych pieluszek dla dzieci, które zapewniają doskonałą wygodę i bezpieczeństwo. Pieluszki zanim pojawiły się w ofercie sklepu OrganicBabies.pl zostały przez nas przetestowane po to, aby teraz dzielić się sprawdzonymi i najlepszymi artykułami dla Twojego dziecka. 

W szczególności polecamy nowoczesne pieluchy wielorazowe, a także ekologiczne pieluchy jednorazowe. Wszystkie pieluszki są najwyższej jakości, w pełni bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami tej kategorii m.in.: super chłonnymi wkładami oraz niezawodnymi otulaczami, z których zadowolone będzie nie tylko dziecko, ale również mama :) 

Dlaczego warto zainwestować w wielorazowe pieluszki?

Jest to inwestycja przede wszystkich w zdrowie Twojego maluszka. Pieluszki wielorazowe nie zawierają szkodliwych absorbentów dla delikatnej skóry dziecka. Naturalne włókna są przyjemne w dotyku i niezywkle miękkie, sprawiają, że skóra dziecka oddycha i nie jest podrażniona, tak jak w przypadku jednorazówek. 

Zakup wielorazowych pieluszek to także ekonomiczność Twojego portfela. Wielorazowe pieluszki to jednorazowa inwestycja i długotrwałe oszczędności, sięgające nawet 2000zł! 

Pieluszkowanie naturalne oznacza ekologię, a co za tym idzie zupełny brak śmieci! Podczas stosowania pieluszek wielorazowych z pomocą przychodzą niezastąpione bibułki higieniczne, w pełni biodegradowalne, które chronią pieluszkę przed zabrudzeniem "kupką-niepsodzianką" :). Bibułka rozpuszcza się zupełnie jak papier toaletowy więc w dalszych ciągu nie mamy śmieci z przykymi zapachami.

Oszczędzasz zdrowie, pieniądze i środowisko naturalne :) 

Jednorazowe pieluszki ekologiczne to również alternatywa dla standardowych jednorazówek. Przydatne w sytuacjach, kiedy występują trudności z zastosowaniem wielorazowych pieluszek, np. podczas dłuższej podróży czy biegunki u dziecka. Naturalne pieluszki jednorazowe są o wiele bardziej przyjazne dla zdrowia dziecka niż klasyczne pieluchy jednorazowe. Zawierają o wiele mniej suberabsorbentów, które są umieszczone w głębszych warstwach pieluszki, dzięki czemu skóra dziecka jest bezpieczna. 

Zwykłe pieluchy jednorazowe obciążają środowiko naturalne tworząc ok. półtora-tonową górę śmieci, które rozkładają się setkami lat. Ekologiczne pieluszki jednorazowe są bardziej przyjazne środowisku i biodegradowalne od pozostałych. 

W ofercie naszego sklepu Drogie Mamusie znajdziecie do naszych cudownych pieluszek wielorazowych wszystkie potrzebne akcesroria i detergenty. Zapraszamy do zapoznania się z produktami oraz odsyłamy do poradnika pieluszkowego.