Majtki Treningowe Wielorazowe

Innowacyjne, wielorazowe majtki treningowe dla Twojego dziecka to doskonałe rozwiązanie kiedy nadchodzi czas odpieluchowania. 

Majteczki idealnie sprawdzą się podczas nauki korzystania z nocnika. Wykonane są z nieprzemakalnej warstwy PUL oraz posiadają chłonną warstwę, która zapobiega przemoczeniu. Bardzo proste i szybkie zakładanie majtek treningowych pozwoli na samodzielne korzystanie z nocnika, bez pomocy rodzica :). 

Śliczne wzorki zachęcą maluszka to zamiany pieluszki na super, kolorowe majteczki, które uproszczą wkroczenie w kolejny etap życia Twojego dziecka i rozpoczęcie przygody z nocniczkiem :). 

Wielorazowe majtki treningowe sprawdzą się podczas codziennej zabawy w domu, a także na specerze. Nie musisz się martwić, że dziecko będzie przemoczone lub zrobi kałużę, gdy nie zdąży zawołać siusiu. 

Wygodne i praktyczne majteczki są niezawodne a przy tym szybkoschnące, po krótkim czasie są gotowe do ponownego użycia. Marka CLOSE, BAMBINO MIO oraz TOTS BOTS oferuje szeroki wybór majtek treningowych w pięknych, oryginalnych kolorach i wzorach :). 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu www.organicbabies.pl.