Otulacze wełniane

Osłonki / otulacze są niezbędne podczas stosowania pieluszek formowanych, prefold oraz tetrowych. Sprawdzą się również w zastosowaniu ze specjalnymi wkładami dedykowanymi właśnie do otulaczy.

Osłonki zapobiegają przeciekaniu i przemoczeniu. Posiadają nieprzemakalną warstwę PUL, która w odróżnieniu od dawniej stosowanych ceratek jest przewiewna i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Otulacze są dostepne również w wersji organicznej - wykonane są z delikatnej wełny merino, która pełni taką samą rolę jak warstwa PUL.

Otulacze należy zmieniać po około 3-5 przewinięciach maluszka. Cechą charakterystyczną otulaczy jest przede wszystkim to, że nie przepuszczają one wilgoci i zapewniają skórze swobodne oddychanie. Bardzo szybko schną, więc po krótkim czasie są gotowe do ponownego użycia.

Producenci oferują pieluchomajtki w różnych rozmiarach, w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w wersji na napy lub rzepy. Dostępne są uniwersalne osłonki w rozmiarze one size, które rosną wraz z dzieckiem i służą przez cały okres pieluszkowania. Jest to rozwiązanie dla praktycznych i ekonomicznych rodziców. 

Posiadamy szeroki wybór otulaczy sprawdzonych i godnych polecenia producentów: PUPPI, BAMBINO MIO, GROVIA, NATURE BABIES, POP'N'GRO, IMSE VIMSE. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu www.organicbabies.pl :).