Pieluszki Kąpielowe

Kochane Maluszki mamy dla Was do pływania pieluszki :) 

Zazwyczaj dzieci uwielbiają wodne zabawy i kąpiele, mogłyby spędzić w wodzie naprawdę dużo czasu. Znając potrzeby dzieci oraz rodziców przychodzimy z pomocą i polecamy świetne i praktyczne, a przede wszystkim naturalne pieluszki kąpielowe. Sprawdzą się na basenie, nad jeziorem, morzem i gdzie tylko to możlwie :). 

Nie trzeba się już martwić w jaki sposób zabezpieczyć dziecko podczas wakacji, wypoczynku, czy zwykłego wyjścia na basen. 

Pieluszki kąpielowe doskonale dopasowują się do ciała dziecka, idelanie przylegają zapewniając wygodę i komfort podczas wodnych igraszek. Materiał, z którego wykonane są pieluszki, jest przystosowany do kontaktu z wodą, zaśszczelne gumeczki przy nóżkach gotowe na niespodzianki, jakie maluszek może zrobić podczas zabawy :). 

Pieluszki kąpielowe są bardzo proste i szybkie w zakładaniu. Producenci oferują szeroki wybór. Kolorowe wzorki z pewnością przypadna do gustu małym odkrywcom :). 

W ofercie posiadamy śliczne, kolorowe pieluszki kąpielowe marki BAMBINO MIO oraz pieluszki o pięknych, unikalnych wzorkach marki CLOSE, które gorąco polecamy.