Podziel się:

Plansza - Codzienne Zajęcia, PLAN TOYS, PLTO-5163

79,20  99,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Kolorowa zabawka edukacyjna dla dzieci zapakowana w ozdobne pudełko kartonowe.

Twój maluszek uwielbia poznawać świat i interesuje go wszystko co dzieje się dookoła? Ekologiczna zabawka zawiera 3 karty z obrazkami, 6 figurek i 9 gumek do mocowania. Zabawa polega na poruszaniu się figurkami po planszach przedstawiających szkołę, ulice i dom, dzięki czemu dziecko poznaje codzienne obowiązki swoich najbliższych. Produkt zapakowany w ozdobne pudełko kartonowe.

Zabawka z linii PlanPreschool w świetny sposób pozwala połączyć zabawę z nauką. Starannie zaprojektowane i wykonane instrumenty muzyczne, gry, układanki i zabawki manipulacyjne gwarantują prawidłowy rozwój malucha już od namłodszych lat.

 

Produkt dopuszczony jest do obrotu w Unii Europejskiej zgodnie z posiadanym certyfikatem CE i zgodnością z normą EN-71.

 

Wymiary: 17,5 x 17,5 x 15 cm

Kategoria wiekowa: 3 lata

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii