Podziel się:

Pojazd - Pomoc Drogowa, PLAN TOYS, PLTO-5686

44,00  55,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Drewniany pojazd - pomoc drogowa dla każdego małego miłośnika motoryzacji

Niezwykły samochodzik wyciągnie każdy samochód z tarapatów. Zabawka zaskoczy każdego miłośnika motoryzacji - podczas przemieszczania się pojazdu, kierowca uważnie rozgląda się na boki, a kogut na dachu kręci się w koło. 

Zabawka wykonana z ekologicznego materiału charakteryzuje się wysoką trwałością, nie odbarwia się i jest odporna na zabrudzenia. 

Zabawka pochodząca z linii PlanActivity ułatwia dziecku ćwiczenie koordynacji, sprawności ruchowej, rozwój umiejętności społecznych oraz stymulowanie jego kreatywności.

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę farby, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji są w pełni przyjazne środowisku. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

 

Wymiary: 6,7 x 12,5 x 10,5 cm

Kategoria wiekowa: 12 m-cy

 

 

Opis produktu zastrzeżony

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii