Pieluszki wg. typu

Nowoczesne pieluszki wielorazowe to najlepsze rozwiązanie dla dziecka i mamy. Prozdrowotne właściwości pieluszek wielorazowych nie dają cienia wątpliwości, że to doskonała alternatywa dla jednorazowych pieluch. 

W naszej ofercie posiadamy pieluszki wielorazowe najlepszych producentów: PUPPI, CLOSE, BAMBINO MIO, GROVIA, BLUEBERRY, TOTS BOTS, POP'N'GRO, NATURE BABIES

Aby zapewnić Twojemu maluszkowi najlepsze chwile, przepełnione wygodą i otulone pzyjemnym dotykiem delikatnej pieluszki sięgnij po metodę naturalnego pieluszkowania :)

Perfekcyjne pieluszki polecane są dla niemowląt już od pierwszych dni życia. Towarzyszyć będą Twojemu dziecku od narodzin po naukę korzystania z nocniczka :) Rosną razem z Twoim skarbem! 

Najwyższej jakości pieluszki są zupełnie bezpieczne, nie podrażniają delikatnej skóry dziecka, oddychają, idealne dla dzieci ze skłonnościami do skóry atopowej. 

Pieluszki wielorazowe występują w pięknych, nowoczesnych kolorach i wzorach, które przypadną do gustu każdemu dziecku oraz rodzicowi. 

Decydując się na pieluszki wielorazowe dbasz o zdrowie swojego dziecka, przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego, nie śmiecąc zużytymi pieluchami i przede wszystkim oszczędzasz całkiem dużo pieniędzy.

Pieluszki wielorazowe mogą posłużyć następnemu Twojemu dziecku. Struktura i budowa pieluszki nie traci swoich właściwości i formy nawet po wielu praniach.  

Do pieluszek można zastosować super chłonne wkłady, które zapewnią jeszcze większe bezpieczeństwo, zwłaszcza podczas snu. A dla lepszej ochrony pieluszek zalecamy biodegradowalne bibułki, które razem z niespodzianką wyrzycamy do toalety, i znowu nie śmiecimy! :)