Podziel się:

Przybory Kuchenne - Mini Garnki i Akcesoria, Zestaw do Zabawy, PLAN TOYS, PLTO-3413

71,20  89,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Ekologiczne garnki i przybory kuchenne do zabawy dla małych miłośników gotowania 

Niezbędny zestaw: garnki z przykrywkami, patelnia oraz 2 łopatki dla miłośników gotowania. Wykonane z naturalnego drewna, zachęcą do aktywnego spędzania czasu każdego małego kucharza. Zapakowane w ozdobne pudełko - idealnie nadają się na oryginalny prezent.

Zabawka z linii PlanPreschool w świetny sposób pozwala połączyć zabawę z nauką oraz gwarantuje prawidłowy rozwój malucha już od namłodszych lat. 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę farby, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji są w pełni przyjazne środowisku. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

 

Wymiary patelni: 12,7 x 21,6 x 3,6 cm

Wymiary opakowania: 28 x 6,3 x 23 cm

Kategoria wiekowa: 2 lata

 

 

Opis produktu zastrzeżony

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii