Podziel się:

Rodzina Drewnianych Lalek do Zabawy, PLAN TOYS, PLTO-7415

63,20  79,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Zestaw 4 drewnianych lalek do zabawy w dom zapakowanych w kartonowe, ozdobne pudełeczko

Kolorowe, drewniane lalki do zabawy dla dzieci idealnie pasują do domku dla lalek oraz mebelków Plan Toys. Wesoła rodzinka ubrana w kolorowe ubranka zachęci do zabawy i poruszy wyobraźnię każdego maluszka. Zabawka idealnie nadaje się na prezent - zapakowana w eleganckie opakowanie.

Zabawka z linii PlanDollhouse obejmuje wiele stylów architektonicznych, domki oraz ich wyposażenie i laleczki. Dziecko może umeblować domek według własnych upodobań oraz odtwarzać w nim codzienne czynności, dzięki czemu rozwija nie tylko zdolności organizacyjne ale również uczy się odnajdywania w wielu sytuacjach rodzinnych oraz społecznych.

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę farby, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji są w pełni przyjazne środowisku. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

 

Wymiary produktu: 6 x 3 x 13 cm

Wymiary opakowania: 18,8 x 7,5 x 23 cm

 

 

Opis produktu zastrzeżony

 

 

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii