Podziel się:

Smoczek Kauczukowy Anatomiczny, Motylek, NATURSUTTEN

23,12  28,90 
cena obniżona: promocja cenowa - WYPRZEDAŻ -20%
Wybierz Rozmiar:
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Wybierz dla swojego maleństwa najlepszy, najbezpieczniejszy i najzdrowszy produkt!

Niezwykle wytrzymały, ergonomiczny smoczek niemowlęcy wykonany w pełni z miękkiego, bezpiecznego dla twarzy maluszka, naturalnego kauczuku, który nie zawiera bisfenolu (organicznego związku chemicznego z grupy fenoli, wykorzystywanego w produkcji tworzyw sztucznych), PVC (polichlorku winylu), ani ftalanu. 

Smoczek nie ma żadnych połączeń, ani pęknięć, gdzie mgłby się zbierać brud lub bakterie, gdyż został odlany w całości. Ergonomiczny kształt skrzydełek motyla jest w 100% bezpieczny dla twarzy maluszka, a w szczególności dla okolic brody i noska. Smoczek jest bardzo wytrzymały na rozciąganie, nie pozostawia żadnych śladów na buzi i świetnie dopasowuje się do rytmu ssania.

Produkt posiada akredytację bezpieczeństwa Komisji Europejskiej. Jest biodegradowalny, w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego. 

Opakowanie z papieru pochodzącego w 100% z recyklingu zostało nadrukowane atramentem sojowym. Na wszystkich poziomach produkcja przebiegała w uczciwy sposób, bez łamania praw człowieka i pracowników. Smoczek został sprawdzony i poddany ostrym kryteriom oceny.

Wyprodukowano we Włoszech.

 

Opis produktu zastrzeżony.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii