Podziel się:
Smoczek Kauczukowy Okrągły, Motylek, NATURSUTTEN
23,12  28,90 
cena obniżona: promocja cenowa - WYPRZEDAŻ -20%
Wybierz Rozmiar:
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Ergonomiczny, niezwykle wytrzymały na rozciąganie smoczek dla niemowląt wykonany w 100% z naturalnego, miękkiego i bezpiecznego kauczuku, który jest wolny od bisfenolu (organicznego związku chemicznego z grupy fenoli, wykorzystywanego w produkcji tworzyw sztucznych), PVC (polichlorku winylu) i ftalanu.

Smoczek został odlany w całości, dzięki czemu nie ma w nim żadnych połączeń, ani pęknięć, w których mógłby się zbierać brud i bakterie. Ergonomiczny kształt skrzydeł motyla jest niezwykle wygodny i bezpieczny dla twarzy maluszka, w szczególności w okolicy brody i noska. Smoczek jest bardzo wytrzymały na rozciąganie, nie odciska się na buźce i świetnie dopasowuje się do rytmu ssania przez maleństwo.

Smoczek posiada akredytację bezpieczeństwa Komisji Europejskiej. To produkt biodegradowalny, w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego. 

Kartonik, w który zapakowano smoczek, wykonany został z papieru pochodzącego w 100% z recyclingu, a nadruk wykonany jest atramentem sojowym. Produkcja na wszystkich poziomach przebiegała w sposób uczciwy, nie łamano praw człowieka i praw pracowników.

Wybierz dla swojego maleństwa najlepszy, najbezpieczniejszy i najzdrowszy produkt. Smoczek daje rodzicom 100% pewność, że jest odpowiedni dla ich maleństwa, gdyż został sprawdzony i poddany ostrym kryteriom oceny.

Wyprodukowano we Włoszech.

 

Opis produktu zastrzeżony.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii