Podziel się:
Spray do Nosa, NOSEFRIDA
14,30 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Izotoniczny roztwór soli morskiej do codziennej higieny nosa niemowląt i dzieci oraz w przypadku problemów z niedrożnością.

Izotoniczny roztwór soli morskiej z Atlantyku do codziennej pielęgnacji nosa niemowląt i małych dzieci lub w przypadku problemów z niedrożnością, która wywołana jest przeziębieniem, alergią, suchym powietrzem. Działanie sprayu opiera się na rozrzedzaniu wydzieliny, co ułatwia oddychanie przez nos. Ponadto, eliminuje pyłki, kurz, brud, wirusy i bakterie w bezpieczny dla nosa sposób. Dzięki zawartości substancji mineralnych roztwór jest niezwykle delikatny dla śluzówki nosa i wspomaga regenerację błony śluzowej. Unikalna konstrukcja dyfuzora zapobiega wnikaniu zanieczyszczonego powietrza do roztworu, co znacznie zwiększa sterylność preparatu. Spray NoseFrida to doskonałe uzupełnienie działania aspiratora pozwalające na osiągnięcie pełnego efektu oczyszczania nosa.

Uwaga! Zaleca się rozpylać po 1 dawce do każdego otworu nosa 2-4 razy dziennie. Przed użyciem należy zapoznać się z ulotką zawierającą wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych oraz dawkowanie, bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany może zagrażać życiu lub zdrowiu.

 

Skład: izotoniczny roztwór wysokowartościowej, bogatej w minerały soli morskiej z Atlantyku w wodzie destylowanej. Stężenie 0,9%. 

 

Pojemność: 20 ml

 

Opis produktu zastrzeżony.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii