Podziel się:

Układanka Dopasuj Pory Roku, PLAN TOYS, PLTO-4625

55,20  69,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Drewniana układanka / gra typu memo z obrazkami pór roku zapakowana w ozbodne pudełko kartonowe.

Gra zawiera 4 plansze z porami roku oraz 16 tabliczek z obrazkami. Gra dla jednego lub max 4 dzieci. Wygrywa gracz, który jako pierwszy na swojej planszy prawidłowo umieści wszystkie tabliczki. Ukłdanka doskonale rozwija mózg i  motorykę dziecka. Produkt idealnie nadaje się na prezent na każdą okazję - zapakowany w kolorowe pudełko kartonowe.

Zabawka z linii PlanPreschool, która szczególną uwagę zwraca na łączenie zabawy z nauką. Starannie zaprojektowane i wykonane instrumenty muzyczne, gry, klocki, układanki oraz zabawki manipulacyjne gwarantują wszechstronny rozwój każdej pociechy od najmłodszych lat.

 

Kategoria wiekowa: 3 lata 

 

 

Opis produktu zastrzeżony

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii