Podziel się:
Wieża Myszka do Układania, PLAN TOYS, PLTO-5681
55,20  69,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Śliczna, wesoła myszka do układania i sortowania wykonana z ekologicznego tworzywa PlanWood®. Materiał charakteryzuje się niezwykłą trwałością i odpornością na zabrudzenia. Kolorowe i zróżnicowane  elementy służą do kreatywnej zabawy dziecka poprzez budowanie na różny sposób wież i piramidek. 

Zabawka z linii PlanPreschool w doskonały sposób pozwala połączyć zabawę z nauką oraz gwarantuje prawidłowy rozwój maluszka już od namłodszych lat. Produkt zapakowany w ozdobne pudełko - idealnie nadaje się na prezent.

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę farby, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji są w pełni przyjazne środowisku. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

 

Wymiary: 9,0 x 9,0 x 8,0 cm

 

 

Opis produktu zastrzeżony

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii