Podziel się:

Zabawka do Kąpieli - Łódź Podwodna, PLAN TOYS, PLTO-5669

47,20  59,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Drewniana zabawka do kąpieli dla dzieci sprawi, że maluch pokocha zabawę w wannie.

Zabawka wykonana z ekologicznego materiału charakteryzuje się wysoką trwałością, nie odbarwia się i jest odporna na zabrudzenia. Produkt idealnie nadaje się na prezent - zapakowany jest w ozdobne, kartonowe pudełko.

Łódź podwodna pochodząca z linii PlanActivity ułatwia dziecku ćwiczenie koordynacji, sprawności ruchowej, rozwój umiejętności społecznych oraz stymulowanie jego kreatywności.

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę farby, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji są w pełni przyjazne środowisku. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Wymiary: 9,8 x 12,4 x 6 cm

 

Opis produktu zastrzeżony

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii