Podziel się:

Zabawka do Kąpieli - Żaglówka z Niedźwiedziem Polarnym, PLAN TOYS, PLTO-5712

44,00  55,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Ekologiczna żaglówka z misiem polarnym przeznaczona do zabawy w wodzie dla małych miłośników morskich przestworzy.

Niezwykle trwała zabawka do kąpieli - żaglówka przeznaczona dla małych miłośników mórz i oceanów. Pozwól swojemu maluszkowi wypłynąć z misiem polarnym na głębokie wody morza!

Zabawka zapakowana w ozdobne pudełko z kartonu.

Produkt wykonany z ekologicznego materiału PlanWood®, czyli drobin i wiór, które odzyskiwane są w procesie obróbki drewna kauczukowego, prasowane pod wysokim ciśnieniem oraz barwione organicznie. Materiał PlanWood® cechuje się wyjątkową trwałością, nie odbarwia się i jest w pełni odporny na zabrudzenia.

Zabawka pochodząca z linii PlanActivity pomaga dziecku ćwiczyć kordynację i sprawność ruchową, rozwijać umiejętności społeczne oraz stymulować jego kreatywność.

Wymiary łódki: 8,7 x 12 x 11,5 cm

Kategoria wiekowa: 12m+

 

Zabawka została dopuszczona do obrotu w krajach UE w związku z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

 

Opis produktu zastrzeżony.

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii