Podziel się:

Zestaw Pieluszek GroVia Hybrid SIO OneSize (4 Osłonek & 12 Wkładów), GROVIA

721,90  759,90 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

W ZESTAWIE 5% TANIEJ!!

W uwagach do zamówienia prosimy o podanie kolorów otulaczy, ewentualnie rodzaju zapięcia (jeśli inne niż napy). Obsługa sklepu skontaktuje się telefonicznie w celu potwierdzenia dostępności wybranych wersji kolorystycznych. W przypadku braku uwag do zamówienia, pieluszki będą wysyłane losowo.

Kolory/wzory:  lotos, wanilia, persymona, cytrus.

 

Zestaw innowacyjnych pieluszek na napy najnowszej generacji typu SIO, przeznaczony na cały okres pieluszkowania - od pierwszych chwil życia, aż do momentu odpieluchowania!

 

Grovia Hybrid to wyjątkowo zgrabne i chłonne pieluszki wielorazowe typu SIO (zepnij w jedno), przeznaczone dla maluszków na cały okres pieluchowania. Napy zlokalizowane  w talii oraz w części frontowej pieluszki, pozwalają na wygodną regulację rozmiaru.

Wkłady wpinane są do otulacza / osłonki za pomocą wygodnych napów, dzięki czemu po zabrudzeniu można je szybko wymienić na świeże, bez konieczności zmiany osłonki - pozwala to na zminimalizowanie zużycia pieluszek i kosztów. Wewnątrz osłonki znajdują się napy do wpięcia wkładów soaker GroVia, nie uniemożliwia to jednak użytkowania innych wkładów. Na noc i drzemki zleca się zastosowanie dodatkowo wkładów booster dla zwiększenia chłonności (dostępne osobno).

Zewnętrzna strona otulacza została wykonana z wodoodpornego poliestru TPU, natomiast wewnątrz znajduje się miękkie włókno o strukturze siateczki, które przy kontakcie ze skórą daje przyjemne uczucie suchości, zwiększając przy tym komfort maluszka. Wkłady Organic Cotton Soaker są wykonane z 5 warstw bawełny z upraw ekologicznych. Wersja Stay Dry to 4 warswy miksu konopno-bawełnianego oraz mikropolaru przy pupie.  Natomiast wersja No-Prep to 4 warstwy mikrofibry oraz mikropolaru przy pupie.  W ciągu dnia polecamy wkłady z bawełny organicznej, która jest delikatna dla wrażliwej skóry. Wkłady z warstwą minkropolaru gwarantujacego uczucie suchości przy pupie, polecamy szczególnie do spania (w tym drzemki) i na spacery w chłodne dni. Aby zwiększyć komfort maleństwa i wygodę mamy, wskazane jest stosowanie bibułek jednorazowych, które izolują skórę od wilgoci i jednocześnie chronią pieluszkę przed zabrudzeniem grubszymi nieczystościami. 

Zestaw zawiera:

- 4 x otulacz / osłonka nieprzemkalna Grovia Hybrid na napy,

- 8 x  wkład chłonny z bawełny organicznej (Organic Cotton Soaker Pad),

- 4 x wkład chłonny z włókna konopno-bawełnianego z warstwą mikropolaru (Stay Dry Soaker Pad),

PORADY

Pranie otulaczy: Wypnij wkład z otulacza. Po wypraniu rozwieś. Nie susz w suszarce bębnowej (wysoka temperatura może uszkodzić materiał). Nie stosuj wybielaczy, ani płynów zmiękczających.

Pranie wkładów: brudny wkład przepłucz pod kranem i umieść w suchym wiaderku (nie ma konieczności wcześniejszego namaczania) lub worku na pieluszki. Pierz co ok. 2 dni w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu. Nie używaj wybielaczy, ani płynów zmiękczających. Można suszyć w suszarce bębnowej.

 


  Budowa pieluszki / Sposób użycia

 

 

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii