Podziel się:
Żyrafa Sophie - Nowe Pudełko 2017, SOPHIE DE VULLI
75,90 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Uwielbiany przez maluchów, mięciutki gryzak w kształcie żyrafy Sophie w eleganckim pudełku prezentowym, wykonany w 100% z naturalnej gumy otrzymywanej z soku drzewa Hevea.

W pełni bezpieczny, naturalny gryzaczek w postaci żyrafy Sophie wykonany w 100% z gumy otrzymywanej z soku drzewa Hevea. Zapakowany w eleganckie pudełko kartonowe, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako nietuzinkowy prezent dla każdego maluszka.

Żyrafa Soiphie od ponad 50 lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią wśród francuskich niemowląt. Jej sława powoli obejmuje cały świat, bowiem bawią się nią już nawet dzieci gwiazd!

 

Skąd taka popularność pozornie zwykłej, piszczącej żyrafy? Sophie ma w sobie to coś, co sprawia, że każdy brzdąc nie może się z nią rozstać!

- KSZTAŁT -  stworzony specjalnie z myślą o malutkich rączkach, które z łatwością uchwycą cienką szyję żyrafy. Nóżki i głowa stanowią wymarzony gryzak dziecka, dzięki czemu Sophie staje się niezastąpionym przyjacielem podczas bolesnego ząbkowania!

- BRĄZOWE CĘTKI I CZARNE OCZY - zwracają uwagę maluszka dużo bardziej niż feeria kolorów innych zabawek.

- PISZCZAŁKA W BRZUSZKU - każdy niemowlak jest w stanie ją uruchomić, wystarczy potrząsnąć za szyję lub ścisnąć za głowę, a piszczałka wydaje charakterystyczny dźwięk "pouik", przypominający śmiech.

- MIĘKKOŚĆ I DELIKATNOŚĆ - zabawka jest w pełni bezpieczna w użyciu. Nawet w jeszcze niezręcznych rączkach, przy nieskoordynowanych ruchach maleństwo nie jest w stanie boleśnie uderzyć się w główkę lub buzię, co może mieć miejsce podczas zabawy grzechotką. Zabawka jest jedwabiście miękka w dotyku, podobnie jak skóra mamy, którą uwielbiają noworodki.

- SMAK I ZAPACH - delikatny, a jednocześnie charakterystyczny. Żyrafa wykonana z gumy, pokryta farbą spożywczą jest w pełni bezpieczna do gryzienia, ssania, ciumkania, mamlania w buzi - tak jak smoczek! Maluszek nie jest w stanie jej przegryźć.

 

Ciekawostka: każde dziecko we Francji kiedy wyrośnie czuje się w obowiązku przekazania kolejnemu pokoleniu tego, co dała mu Sophie. Dlaczego jednak noworodki mają korzystać z używanej zabawki? To tak, jak darować komuś cudzą szczoteczkę do zębów! Wszystkie maluchy zasługują na swoją własną Sophie. W związku z tym producent dołączył do gryzaczka personalizowany "certyfikat własności", na którym można wpisać informacje o dziecku, wkleić jego zdjęcie oraz załączyć informacje o ofiarodawcy zabawki.

 

Ciekawostka o produkcji: Guma, która wykorzystywana jest do produkcji Sophie pochodzi z drzewa gumowego Hevea rosnącego w Malezji. Mleczna ciecz wypływająca spod kory drzewa jest zbierana każdego ranka, przed nastaniem upału. Ciecz ta znana jest jako "lateks", czyli substancja naturalna, elastyczna, wodoodporna, miła w dotyku, przyjemnie pachnąca oraz zachowująca się jak izolator. W związku z tym, że jest to substancja naturalna, z czasem ulega biodegradacji. Okres ten skracają czynniki takie jak: ciepło, światło, kwasy tłuszczowe oraz enzymy trawienne. Producent podgrzewa lateks i poddaje go procesowi, który wykorzystuje technikę rotacyjanomodelującą. W efekcie, po ponad 14 ręcznych czynnościach, powstaje przepiękna, uwielbiana przez maluchów żyrafa Sophie!

 

Uwaga! Sophie jest zabawką z naturalnej gumy, dlatego nie należy jej sterylizować. Zabawkę przemywaj wodą z mydłem i wycieraj do sucha.

 

Kategoria wiekowa: 0m+

 

Produkt otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4296 w 2009 r. Wyprodukowano w Unii Europejskiej.

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii